Контроль клімату у вашому авто!
Наша компанія має велику кількість партнерів
Eberspächer UK є дочірньою компанією Eberspächer Climate Control Systems GmbH з Німеччини та була створена в 1977 році для впровадження незалежних систем опалення на дизельному паливі до автомобілів Великобританії та Ері, торгових транспортних засобів та морських ринків та для створення мережі місцевих дистриб'юторів. Більше 40 років потому ми є основним постачальником багатьох виробників автомобілів та комерційних автомобілів та розробили нові ринки, до яких належать; залізниця, оборона, швидка допомога, добробут, будинок для будинків, позашляховик та морський.
Ми є уповноваженим установщиком паркування опалення для легкових автомобілів та повітряного опалення фірми WEBASTO, що спеціалізується на складанні систем опалення повітря для комерційних транспортних засобів та повітряного опалення для моторних човнів і парусних яхт та паркувального опалення для легкових автомобілів та кондиціонування яхт WEBASTO на вітрильних яхтах та моторних човнах. Ми пропонуємо професійне визначення того, який тип повітряного опалення буде найбільш оптимальним на яхті чи моторному човні, ми готуємо конструкцію установки повітряного опалення, підбираємо всі необхідні компоненти для повної установки повітряного опалення, надаємо повний набір повітряних опалювальних установок і проводимо професійний монтаж повітряного опалення, який завершується введенням в експлуатацію установки.
2004 року компанія "Теплостар" здійснює поставку підігрівачів моделі "Теплостар 14ТС-10" потужністю 15 кВт на конвеєр ВАТ "КАМАЗ" в кількості 25000 шт. на рік. З 2006 року розпочато поставки передпускового підігрівача "Теплостар 14ТС-20" на конвеєр ВАТ "АЗ УРАЛ" на дорожню гаму автомобілів. Повітряний опалювач "Планар 4Д-24" поставляється на заводи, які виробляють крани на шасі КАМАЗ, УРАЛ (УМЗ № 2 м. Ульяновськ, ЧМЗ м. Челябінськ, ВАТ "автокрани" м.Іваново, ВАТ "Клінцовський автокрановий завод", ВАТ "Галічінський автокрановий завод "), а також великим компаніям автоперевізникам. Компанія "Теплостар-Україна" готова запропонувати свою продукцію, а також можливість встановлення підприємствам автомобілебудівної галузі. На все обладнання надається гарантія - 18 місяців з моменту продажу.
SANDEN - корпорація, основа якої припадає на 1943 рік з назвою Sankyo Electric Company (Sankyo Denki Co.) З того часу, коли корпорація почала існувати, був поставлений акцент на постійний розвиток, вдосконалення і якість. За період свого існування SANDEN значно збільшила межі своєї діяльності і змогла досягти позицій лідируючого виробника в усьому світі в сфері виробництва систем кондиціонування повітря для автомобілів, кондиціонерів, крім цього активно виробляється і компресор SANDEN. Корпорація відноситься до лідерів серед виробників даної продукції. Компанія SANDEN Corporation (Япония) виробляє компресори для автомобільних систем кондиціонування повітря з 1971 року. За цей час компресори SANDEN заслужили репутацію високотехнологічних, якісних і надійних пристроїв з продуманою конструкцією і високою продуктивністю. Компанія SANDEN Corporation є найбільшим виробником автомобільних компресорів для кондиціонування повітря в світі з 42% часткою на світовому ринку. Також SANDEN Corporation зберігає за собою 80% частки Європейського ринку в сегменті вантажних автомобілів і позашляховиків.
Серійно розроблені і випускаються установки «TERMOLIFE TL 2000/2001» для охолодження термоізольованого фургона обсягом від 9м3 до 17м3 і температури від -20 ° С до + 5 ° С; «TERMOLIFE TL 3000/3001» для охолодження термоізольованого фургона обсягом від 17м3 до 32м3 і температури від -20 ° С до + 5 ° С; «TERMOLIFE TL 4000/4001» для охолодження термоізольованого фургона обсягом від 24м3 до 39м3 і температури від -20 ° С до + 5 ° С. Управління знаходиться в кабіні автомобіля і дозволяє забезпечити необхідний температурний режим протягом усього часу проходження автомобіля, при коефіцієнті теплопровідності стінок ізотермічного фургона авторефрижератори 0,4 Вт / мК. Виробництво холодильних установок для автомобілів здійснюється на обладнанні провідних зарубіжних фірм: «Galileo» (Італія), «ITE» (Чехія), «Еuromac» (Італія), «Сliplight» (Канада).
Коли перше десятиліття 21 століття закінчилося, компанія Carrier створила підприємства з партнерами в Австралії, Європі та на Близькому Сході. У 2010 році компанія Carrier представила вимірювач викидів СО2, призначений для обчислення викидів парникових газів (ПГ) з 2000 року в результаті встановлення високоефективних систем кондиціонування, опалення та охолодження Carrier клієнтами по всьому світу. У вересні 2011 року компанія оголосила, що витратомір викиду CO 2 досяг 100 мільйонів тонн парникових газів. Це еквівалент вивезення понад 19 мільйонів автомобілів з дороги за один рік, або електроенергії, що використовується понад 12 мільйонів будинків протягом одного року. У тому ж році комерційний завод "Монтеррей" компанії Carrier став першим об'єктом у світовій галузі опалення, вентиляції та кондиціонування, який отримав сертифікат LEED Gold. Carrier також продовжував впроваджувати інновації, розширюючись у зростаючій галузі спортивного комплексу з важливими приміщеннями в Пекіні, Шанхаї та по всій Європі, охолоджуючи новий Міжнародний аеропорт Мускат в Омані, і запускаючи холодильну установку для причепів Vector 1550, що включає всеелектричні технології для зниження енергії споживання та підвищення екологічних показників.
Компанія Thermo King стала піонером в області регулювання температури на транспортних засобах в 1938 році і з цього часу займає лідируюче положення в світових масштабах. На сьогоднішній день наші рішення включають в себе системи регулювання температури для автофургонів, вантажних автомобілів, напівпричепів, залізничних платформ, контейнерів для повітряних, морських і змішаних перевезень. А також продукція ОВиК (обігрів, вентиляція та кондиціонування повітря) для вагонів метрополітену, залізничних вагонів і автобусів. Всі вироби компанії Thermo King забезпечені широку дилерську мережу, яка надає послуги кваліфікованого, навченого на заводі обслуговуючого персоналу, а також повний асортимент фірмових комплектуючих за конкурентними цінами.
KONVEKTA є успішним і інноваційним виробником термосістем для комерційного транспорту з 60 років. Таким чином, Konvekta може запропонувати широкий асортимент високоякісної продукції для більшості областей застосування. Завдяки нашому багатому досвіду, ми можемо запропонувати розумні рішення для звичайних кондиціонерів для стандартних транспортних засобів, а також розробку спеціалізованих рішень для нестандартних застосувань.